Álláslehetőség

Pultos állás a győrújbaráti E-Kart Ring Gokartpálya és Szabadidőközpontban

Pályánk egy izgalmakkal teli versenypálya, melyen elektromos gokartok köröznek. Vendégeink nem csak autórajongók, hanem kikapcsolódásra vágyó családok, baráti és céges társaságok: így 6 éves gyerekek és 65 éves felnőttekkel is találkozni nálunk.

Mik lesznek a feladataid?

  • Vendégek szakszerű kiszolgálása (a vendég fogadása, a gokartpálya használatával kapcsolatos szabályok ismertetése, italok ajánlása és felszolgálása, fizettetés, pénztárgép kezelése)
  • Italok, kávék elkészítése
  • Pult tisztán tartása
  • A vendégtér előkészítése nyitásra, zárás után az elszámolás elkészítése

Mit várunk Tőled?

  • Elsősorban hétvégi, valamint hétköznap délutáni munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tudj csapatban is és önállóan is dolgozni
  • Legyél igényes a munkádra
  • Vidám, kedves, jó kommunikációs képességgel rendelkező személyiség

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás társalgási szinten

Miért érdemes még nálunk dolgozni?

  • Korrektek vagyunk, ígéreteinket megtartjuk. Ha megbízható munkahelyben gondolkozol, ez abszolút a te helyed!
  • Fizetésed mellett szorgalmadat és elhivatottságodat bónuszokkal díjazzuk.
  • Családias hangulatú, vidám munkahely

Érdeklődj elérhetőségeinken!