Álláslehetőség

GOKART KEZELŐ ÉS PÁLYAMUNKÁS ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Fiatalos, lendületes főállásra vágysz? Mindezt családias hangulatú, barátságos munkahelyen? Műszaki beállítottságú vagy?

Akkor jó esély van rá, hogy egymást keressük!

 Feladatok

  • gokartok kezelése, tisztítása
  • a vendégek gokartozásának segítése
  • segítség a gokartok karbantartásában
  • pálya karbantartásában való részvétel
  • versenyek lebonyolításának támogatása
  • pályabírói feladatok ellátása
  • részvétel a táborok, szakkörök lebonyolításában

Amit kínálunk

  • bejelentett, 8 órás főállású munkaviszony
  • versenyképes kifizetés
  • havi bónusz
  • stabil munkáltatói háttér
  • családias légkör

Elvárások

  • precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány, önálló munkába járás
  • műszaki beállítottság
  • rugalmasság munkaidő tekintetében – nyitvatartásunknak megfelelően hétvégi és délutáni munkavégzésre is szükség van

Előny, de nem feltétel:

  • hasonló területen szerzett szerelői tapasztalat (pl. autószerelés)
  • pályabírói tapasztalat